پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز ارتباطات و هفته روابط عمومی

27 ارديبهشت 1403
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی را به فعالان این عرصه به‌ویژه حوزه سلامت استان تبریک گفت.

متن پیام دکتر حسن ملکی زاده به شرح زیر است:

"بسمه‌تعالی

روابط عمومی تلفیقی از دانش، مهارت، هنر، تجربه، خلاقیت توأم با انگیزه، تعامل و اخلاق است و به‌عنوان هنر هشتم معرفی شده است.

بدون تردید حضور روابط عمومی در تمامی عرصه‌ها به‌خصوص در عرصه سلامت به جهت برقراری ارتباط مؤثر با رسانه ، مردم، همکاران و سایر سازمان‌ها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و نقش آن در آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

تمامی فعالان در حوزه ارتباطات و روابط عمومی با عشق، شور و نشاط، بهره‌گیری از تکنولوژی روز، ایده‌های نو، تزریق هنر و تفکر خلاق در حوزه اداری گام برمی‌دارند.

روابط عمومی به‌عنوان ویترین و پیشانی ارتباطی بین سازمان با مردم و مسئولین بوده و هدف اصلی روابط عمومی پیشبرد اهداف عالیه سازمان است.

بی‌شک تمامی فعالین حوزه ارتباطات و روابط عمومی به‌ویژه پرسنل روابط عمومی شاغل در واحدهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با عشق و تعهد، سختی‌های این حرفه را به جان خریده‌اند و برای برقراری ارتباط مؤثر با مخاطبان درون و برون‌سازمانی و ایجاد تصویر مناسبی از عملکرد خادمان مردم در مجموعه تحت پوشش خود تلاش می‌کنند از هیچ کوششی دریغ نکرده و نمی‌کنند.

اینجانب فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت‌ماه، روز ارتباطات و هفته روابط عمومی را به مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، پرسنل روابط عمومی شاغل در واحدهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی در سراسر استان بوشهر تبریک عرض می‌کنم و از درگاه ایزد منان سلامت و سربلندی شما را مسئلت دارم.

 

دکتر حسن ملکی‌زاده

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر

۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

 

انتهای پیام/ م.ف ۱۰۲۴

 

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.روابط.عمومی     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   27 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >